Snažila som sa pre vás vytiahnuť z nosenia všetko to najpodstatnejšie. Nenájdete tu žiadne siahodlhé komentáre či vymenúvania množstva pozitív a negatív. Na to už existuje mnoho ďalších slovenských aj zahraničných webových stránok, na ktoré tu v prípade záujmu o detaily odkazujem.

Filozofiu nosenia a hlavné dôvody, prečo nosiť, rozpisujem v príznačnej záložke PREČO NOSIŤ :) Správne umiestnenie dieťaťa - hlavička, chrbátik, nožičky či základné polohy nosenia v AKO NOSIŤ. Rozmanitosť ponuky nosičov a šatiek v TYPY NOSIČOV. Ako sa z tej rozmanitosti vymotať zas v záložkách AKÝ NOSIČ SI VYBRAŤ a POROVNANIE NOSIČOV. V druhej zmienej záložke som pre vás pripravila tabuľky s hlavnými parametrami šatiek a nosičov. Získate tak skutočne rýchly prehľad. Pevne verím, že vám uľahčia výber. V poslednej záložke ÚVAZY A NÁVODY nájdete fotonávody a videonávody pre mnou vybrané úväzy šatiek a taktiež aj videonávody pri nasadzovaní, uťahovaní ergo nosičov a tipy a triky pre ich lepšie používanie.

Mnoho ľudí sa ma pýtalo, na čo vlastne existujú poradkyne nosenia. Veď všetko sa dá nájsť aj na webe. Áno, majú pravdu. Nie je to žiadna veda. Všetky potrebné info dostanete aj po prelistovaní tohto webu. Niekto však preferuje názornú ukážku s možnosťou priameho nácviku a okamžitého predídeniu chybám a nedostatkom, ktoré pri úväzoch a polohách dieťaťa môžu vzniknúť. Nemusíte sa potom trápiť otázkami, či máte dieťa uložené správne, keďže aj po uviazaní plače a určite sa mu tam preto nepáči. Či je šatka alebo nosič dostatočne utiahnutý a pod.

Na svoje si tu prídu aj samoukovia, aj tí, ktorí len hľadajú info a pomoc.ZDROJ OBR.: www.etsy.com

ZDROJ FOTO: www.flickr.com