Aj keď sa to mnohým zdá priam nemožné, nosiť sa dá celoročne. A veľmi komfortne. Treba len vedieť, aké doplnky a oblečenie k nosiču potrebujete a kde ich zaobstarať.

Vybrali sme pre vás e-shopy so šatkami, ergonomickými nosičmi, handmade produktami na nosenie, oblečením, doplnkami k nosičom,... jednoducho so všetkým, na čo si len zmyslíte alebo nezmyslíte. Všetko máte tu na jednom mieste, nemusíte sa trápiť listovaním googlu ;)

Okrem výberu e-shopov má pre vás Chcem nosiť aj službu z domácej dielne, a to ponuku šitia/krajčírskych služieb. Šijeme vsadky do zimných, jarných, jesenných búnd alebo mikín. Prerábame zadné diely zimných búnd. Dostanete tak zo svojej "obyčajnej" bundy plnohodnotnú nosičskú bundu za výhodný peniaz a nemusíte kupovať ďalšiu k tej, čo máte.

Kúpili ste si dlhú šatku a chceli by ste ju skrátiť? Alebo ste si s kamarátkou kúpili jednu dlhú a chceli by ste ju rozdeliť na polovicu a dosiahnuť tak efekt a výhody dvoch krátkych? Prineste nám ich a môžete sa tešiť z "novej" šatky ;) Pri skracovaní šatky neplytváme ani zvyškom šatkoviny. Aj z neho vám ušijeme čokoľvek podľa želania a možnosti zvyšnej dĺžky ;)

 

Pevne veríme, že vám takto popri bábätku ušetríme aspoň trochu času a prípadných stresov s otázkami "A čo v lete alebo v zime?"